• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,486 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çelebioğulları
  • ADRES: Kocaoğlan Mahallesi Org. Demokrasi Bulvarı No : 43 Şahinbey / Gaziantep
  • TELEFON: 0342 226 15 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ GAZİANTEP

FİRMA HAKKINDA

Gaziantep ile özdeşleşen fıstık ve baklava, denilince  akla ilk gelen markalardan biri de Baklavacı Çelebioğulları’ dır. Kurucusu Mehmet Çiftçi’ nin 1984‘te çırak olarak başladığı baklava sektörüne, kalite ve damak zevkini oluşturduktan sonra 6 kardeşin birlikteliği ile 1993 yılında kendi şirketlerini oluşturmuşlardır.

Baklavacı Çelebioğulları 1800 metrekare kapalı alana sahip üretim tesislerinde ortalama 200’ü aşkın personeli ile Avrupa Standartlarında sağlık ve hijyen koşullarına uygun geleneksel üretim değerlerinden taviz vermeden kapasitesini her geçen gün arttırarak sizlere hizmet vermektedir. Üretim sürecinin her aşamasında teknolojik alet kullanımını minimize ederek emek odaklı bir bakış açısıyla tüketici beklenti ve memnuniyetleri doğrultusunda günlük iki tona ulaşan üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Yağı kendi tesislerinde ürettikleri gibi kendi mahsulleri olan fıstığın da mevsiminde toplanmasına, özenle seçilmesine ve tazeliğini muhafaza ederek saklanmasına önem vermektedir.  Geleneklerinden, kültüründen ve kendine özgü çizgisinden asla ödün vermeden yeniliklerin peşinden koşmaktadır. Gaziantep’in ve bölgenin en büyük AVM’ sinde tek baklavacı olma özelliğini taşıyan Çelebioğulları Gaziantep’te 5 ayrı mevkideki satış noktalarında güleryüz ve samimiyetiyle müşterilerine lezzetli ürünler sunmaktadır. Çelebioğullarının 1993’te ilk kuruluş yeri olan Elmacı Pazarı’nın ardından Değirmiçem, Ünaldı, İbrahimli ve son olarak da Prime Mall da baklava satış şubelerini açmış bulunmaktadır.   Bunun yanı sıra On-line satış sistemiyle de Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerine baklava göndererek satışta kayda değer artışlar elde etmiştir.

ÇELEBİOĞULLARI LEZZETİ YAYILIYOR

Gaziantep’in asırlık tutkusu baklavayı maharetli ustaların yanında yıllarca hizmet vererek öğrenen Çiftçi Kardeşler kaliteden ve lezzetten taviz vermemek için baklavanın eski usul yapımına sadık kalarak taş fırınlarda ve hijyenik ortamlarda üretimini sürdürmektedir.

1984 yılından bu yana baklava üretimi yapan Çiftçi kardeşler 1993 yılında şirketleşip 1998 yılında Çelebioğulları Markasını tescil ettirerek geleneksel tatlımız baklavayı Türk insanının damak zevkine hitap ederek sektörde marka haline gelmişlerdir.

Baklavacı Çelebioğulları bu gün Gaziler cad.(Elmacı Pazarı) Şubesi , Gazi Muhtar Paşa Şubesi , Sıcak Nokta (baklavanın fırından çıktıktan sonra sıcak ve taze olarak ikram edilen yeri)Şubesini ve internet üzerinden müşterilerinin güvenle alışveriş yapabilecekleri Online Satış Şubelerini zincire eklemenin sevinci ve gururu içerisindedirler.

Baklavacı Çelebioğulları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇİFTÇİ Sıcak Nokta olarak Demokrasi Bulvarında açtıkları Şunbelerini modern ve hijyenik koşullarda müştrerilere üretimden direk olarak baklava ve çeşitlerini taze , sıcak ikram edilebilecekleri bir baklava resturantı haline getirmişlerdir.Ayrıca Tüm Türkiye ve Avrupaya online olarak müşterilerine bu lezzeti en kısa sürede taze olarak ulaştırmayı amaçlayarak Online satış sitesi olan www.celebiogullari.com.tr sitesini faliyete geçirmişlerdir.

Vizyonumuz Milli tatlımız olan baklavayı en iyi şekilde kaliteden ödün vermeden hijyenik ve modern ortamlarda eski usullere sadık kalarak üretmek ve yaşatmaktır.

MESLEĞİ USTADAN,İKRAMI BABADAN ÖĞRENEREK YOLA ÇIKTIK

  

  

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.