• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,626 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ciğerci Hasan Usta
  • ADRES: Paşabağı Mah. Mevlana Cad. No: 30 Haliliye/Şanlıurfa
  • TELEFON: 0414 314 80 80
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00/24:00
SERVİS SAATLERİ 06:00/24:00
SERVİS YERLERİ ŞANLIURFA

FİRMA HAKKINDA

CİĞERCİ HASAN USTA

Yılların tecrübesi ile Ciğerci Hasan Usta, size güvenilir, lezzetli kebaplar, ciğer şiş ve garnitürler sunmaya devam etmektedir.

Doğal gıda konusunda oldukça hassas olan Ciğerci Hasan Usta, baharatlarını dahi kendisi öğütür, ciğerin ve etin en iyisini her gün bizzat kendisi alır. Tüm ürünleri günlük olan Ciğerci Hasan Usta’da belli bir saatten sonra asla ürün bulamazsınız. İkinci güne ürün kalması diye bir durum söz konusu değildir. Ürün kaçta biterse dükkân yarın sabaha kadar kapanır.

Ciğerci Hasan Usta’da ciğer yedikten sonra beklentileriniz değişecek. Günlük olarak gelen ciğerlerimiz, zarı ve damarı temizlendikten sonra özel kuyruk yağımızla birlikte şişlere geçirilir, özel sosu muzunda yardımı ile meşhur Şanlıurfa ciğerini hazırlarız.

VİZYONUMUZ

Tüm ürünlerimizde yüksek kalite standardını yakalayıp kendinden söz ettirmek ve bunun yanında restoranlarımızı ve bayilerimizi arttırarak ulusalda hizmet ve yemek üreten bir firma olmak…

MİSYONUMUZ

Her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden, kaliteli ve hijyenik bir ortamda kebaplar üretmek ve bu üretilen kebaplara görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.

  

 

       

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.