• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7,357 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Samet BÜKE – Hüseyin BUĞU
  • ADRES: Hükümet Bulvarı Siirt
  • TELEFON: 0484 224 14 15
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0541 258 70 71
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: diyar@tatlimekanlar.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08-24
SERVİS SAATLERİ 08-24
SERVİS YERLERİ SİİRT
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Hükümet Bulvarı Siirt

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

GEZDİM/GÖRDÜM/ Kadir  BARAN – Türkiye’nin hemen her ilindeki birçok tatlıcıyı gezdik, gördük. Ürünlerinden tattık. Halen görmemiz gereken onlarca il-ilçe, binlerce işletme var.

Bu sefer ki seyahatimiz Siirt’e. Türkiye’nin birçok yerinde adını çokça duyduğumuz Siirt Diyar Künefe ve Kadayıf salonunu yerinde görmek ve ürünleri yerinde tatmak için Siirt’e gidiyoruz.

Gitmeden önce firma hakkında kısa bir araştırma yapıyoruz. Siirt’te neredeyse hemen herkesin bu mekâna gidip tatlı yediğini, oturduğunu, yol tariflerinden anlıyoruz. Firmayı sorduğumuz herkes nokta atışı tarif ediyor.

Firmaya gidip kendimizi tanıttıktan sora firma yetkilisi Hüseyin BUĞU ve Samet BÜKE ile tanışıyoruz. Bu arada da ürün vitrini inceliyoruz. Bu vitrin adamı obez yapar diyor yanımdaki arkadaş.

Hüseyin ve Samet Beyler; bizi mükemmel ağırlıyor. Siirtte faaliyet gösteren ama Türkiye’nin birçok yerinde tanınan bir firmanın yetkilisi olmanın rahatlığı ve güveni var söylemlerinde.

Samet BÜKE ye soruyoruz.

Türkiye genelinde yüzlerce künefe ve kadayıf salonu var. Sizi dillere destan eden özelliğiniz nedir?

“Aslında bizi biz yapan mekânlarımızın iç döşemesi, vitrin süslemesi değil; sunduğumuz ürünlerin kalitesi ve lezzetidir. İnsanlar rahat koltuklarda oturmak ister, ama asıl istedikleri kaliteli ürünlerdir. Çünkü bizim mekânlarımıza tatlı yiyip tatlı konuşmak için gelirler.

Ayrıca bizim Türkiye’de tanınmamıza yardımcı olan ürünlerimizin kalitesinin yanında, Dünyada zivzik narından künefe yapılan tek adres burası. Birçok tatlıcıda bu kadar çeşidi bir arada asla bulamazsınız. Künefenin ve kadayıfın onlarca çeşidini bizde bulabilirsiniz. Kargo yoluyla Türkiye’nin hemen her yerine, bazı ürünlerimizden gönderiyoruz. Her geçen gün sipariş listemiz ve Türkiye geneli müşterimiz artıyor.

Biz Siirt’e sizin de dediğiniz gibi bir markayız. Siirteki insanlar bilir ki; Diyar Künefe ve Kadayıf salonu damak tadını bilenler için rahat ve güvenilir bir ortamdır. İşletmemiz temiz ve her anlamda kendisini ispatlamış bir işletmedir. “ dedi.

Bu dedikleri bizim de gördüğümüz şeyler. Aslında biraz mütevazi davrandı. Çok fazla tatlı satıldığını, her gelenin ayrıca çeşit çeşit tatlılardan paket yaptırıp eve götürdüğünü,  şimdilerde misafirliğe gidenlerin artık lokum paketi ve çiçek buketleri yerine, kadayıf paketleri yaptırdıklarını, çalışanlarının Güler yüzlü ve işlerini gerçekten bilerek yaptıklarını, imalathanelerinin her an müşterinin gezip görmesine müsait olduğundan bahsetmedi.

Bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı, Hüseyin ve Samet Beye, sunumlarından ve ikramlarından dolayı Diyar Künefe ve Kadayıf Salonu çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

FİRMA ADI: DİYAR KÜNEFE KADAYIF SALONU

FİRMA İLİ: SİİRT

YETKİLİSİ: Samet BÜKE – Hüseyin BUĞU

TEL: 0484 224 14 15

GSM: 0541 258 70 71

ADRES: Hükümet Bulvarı Karayolları Karşısı Muhsin Özel Apt Altı Siirt Merkez

ŞUBE: Güres Cad. Medlife Hastanesi Karşısı Siirt

  

     

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.