• bilgi@tatlimekanlar.com

HABER DETAYI

13 Mart 2020 01:28

Sütçü Kenan, yine birbirinden ünlü isimleri ağırladı

Sütçü Kenan, yine birbirinden ünlü isimleri ağırladı

Van’ın önemli kahvaltı mekanı olan Sütçü Kenan, yine birbirinden ünlü isimleri ağırladı. Sütçü Kenan’ın bu seferki ünlü misafirleri ünlü program sunucusu İkbal Gürpınar ve ünlü Stand Up’çı Sefa Doğanay oldu.

“Tek amacımız insanları kazanmaktır”

İşletme sahibi Sütçü Kenan, Van’a gelen her bireyi en güzel şekilde ağırlamak ve Van’ın değerine katkı sunmak olduğunu belirterek, işletme olarak tek amaçlarının insanları kazanmak olduğunu söyledi.

“Bugün bir kez daha anladık ki, işini hakkıyla yapan insanlar emeğinin karşılığını alıyor. Bugünkü misafirlerimizin övgüleri yüreğimizi okşasa da, Van Kahvaltısının güzel tanınması, özellikle Türkiye’de isim yapmış insanların bunu takdir etmesi farklı bir güzelliktir. Van’ın tanıtımındaki rolümüz, gerçekten bizi çok memnun etti. Hep dediğimiz gibi; Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, insan kazanmaktır. Tarihin süzgecinden geçip gelen Van Kahvaltısını en iyi şekilde dünyaya tanıtmak ve orjinal kahvaltı geleneğimizi, bozmadan, gelecek nesillere taşımak asıl amacımızdır. Biz bu üslendiğimiz misyonu hakkıyla yaptığımıza inanıyoruz” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.