• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,977 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halil Usta
  • ADRES: KARŞIYAKA Tekel Cad. Öcükoğlu Sok. No:6 Şehitkamil Gaziantep
  • TELEFON: +90 342 323 16 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 11:00 -21:00
SERVİS SAATLERİ 11:00 -21:00
SERVİS YERLERİ GAZİANTEP

FİRMA HAKKINDA

Kebapçı Halil Usta 1972’de Gaziantep’te hizmete başlamıştır.

8 yaşından bu yana kasaplık mesleğinin içinde yetişen Halil Usta, usta-çırak ilişkisi içerisinde lezzetin sırlarını keşfetmiştir.

Halil Usta ve ekibi Gaziantep’te Karşıyaka merkez ve Metro şube olmak üzere iki ayrı mekanda hizmet vermektedir. Ayrıca kalitesi ve lezzetiyle markalaşmayı başarmış ve birçok ödüle ve övgüye layık olmuştur. Halil Usta, yemek yapmayı çok önemseyen, insanları doyurmayı seven yani tam anlamıyla bir hizmet ehlidir. Ekip olarak övülmeyecek ve beğenilmeyecek yemeği masanıza getirmezler; olur da yemekten anlıyorsanız, yaptıkları yemeği beğenmezseniz kahrolurlar. Bu da her daim çıtayı yüksek tutmalarını sağlamıştır.

Halil Usta’nın siz lezzet severlere sunduğu hizmetler: Koyun etinin en taze ve özenle seçilmiş yerlerinden seçilmiş, marina edilmiş Sade ve Acılı kıyma kebapları, Simit kebabı, Kuşbaşı, Sade ve Acılı Küşleme çeşitleri, nefis salata ve özel köy yoğurtlarıyla yapılmış bol köpüklü ayranıyla lezzette gerçek bir marka olmuşlardır. Kebaplar bakır ve çukur kaplarda servis edilir. Oturur oturmaz hemen kendine özgü salataları ve pideler getirilir masaya. Genellikle Halil Usta’da herkes tercihi, servis görevlisine bırakır.

Etler inanılmaz yumuşak ve lezzetli, adeta ağızda dağılacak kadar yumuşaktır. Pişkin fakat içlerinde suludur.

Kebapçı Halil Ustada içmek istediğiniz kutu ürünlerde hijyen kapakları mevcut olup, Türkiye’de ilk defa uygulanmaktadır.

Halil Usta kültürel mirasın korunmasını çok önemsemektedir. “En iyi kebap koyunun erkek etinden olur” diyerek müşterilerine en iyi kebabı servis etmek için kırk yıldan fazla zamandır çalışmaktadır.

Halil Usta Gazianteplidir ama etlerinin kalitesi bütün dünyada yayılmış durumdadır..

Ekibin diğer üyesi İbrahim Halil Kör (Halil Usta’nın oğlu) çocukluktan beri Halil Usta ile birlikte çalışmaktadır. Mesleğin tüm ayrıntılarını öğrenmiş ve artık aynı lezzeti Kebapçı Halil Usta Metro Şubesi’nde sizlere sunmaktadır.

Karşıyaka Merkez dükkanımızda 11:00 ile 16:00; Metro Şubemizde 09:00 ile 21:00 arasında hizmet vermekteyiz.

Sözün özünü Kebapçı Halil Usta’ya bırakıyoruz:

“Kebapçı Halil Usta Metro Şubesi’ni eski Bakanımız, şimdiki Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Fatma Şahin’in katılımlarıyla görkemli bir açılış ile damaklarınızdaki tadı taçlandırdık.

Karşıyaka şubemizde Pazartesi Cumartesi günleri arasında 11:00 – 17:00 saatleri arasında kebap çeşitlerimizi tatma fırsatı bulabilirken, Metro şubemizde-pazartesi hariç- haftanın her günü 11:00 ile 21:00 saatleri arasında kebap çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Bir defa gelen başka arkadaşına tavsiye ediyor. Kebapçı Halil Usta’yı bu kadar tanınmış ve Türkiye’nin en iyi kebapçısı yapan misafirlerimize teşekkür ediyoruz.”

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.