• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,426 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Erçelebi Kömürde Kadayıf
  • ADRES: Avrupa Cad. 107 Beykent Mah. (Vista 4 Evleri Altı) Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: 0212 741 63 63
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kömürde kadayıfı Gaziantep’te, ilk olarak yapan ve yine kadayıfın yanında ilk süt ikramında bulunan Erçelebi Kömürde Kadayıf, müşterilerinden de son derece yoğun ilgi görüyor.

Gaziantep’e ilkleri getiren Erçelebi Kömürde Kadayıf uzun yıllar mesleki tecrübesiyle, muhteşem lezzetleri Gazianteplilerin damak tadıyla buluşturuyor. “25 adet kadayıf çeşitlerini olduğunu dile getiren Erçelebi işletme sahibi Mehmet Kılıç, “Biz Erçelebi, olarak kadayıfta adeta çığır açtık. Ürünlerimizin birçoğunun çeşidi başka hiçbir yerde bulunmamaktadır. Çoğu ürünümüzün patentini almış bulunmaktayız. Birbirinden leziz kadayıf çeşitlerimizin tadına bakmaları için tüm Gazianteplileri Erçelebi Kömürde Kadayıfa bekliyoruz “ açıklamasında bulundu.

Yurtiçinde ve yurtdışında “Kadayıf” denince akla gelen ilk marka olan Erçelebi Kömürde Kadayıf, Türkiye’nin köklü bir lezzet çınarıdır. 1972 yılında Gaziantep’te başlayan serüven, Mehmet Kılıç’ın kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla, sektörün öncüsü olan ve Gazianteplilerin sevgisini kazanan Erçelebi Kömürde Kadayıf, online sipariş alarak, yurt içinde ve yurt dışında ki müşterilerine lezzetini ulaştırıyor.

42 yıldır sektörde bulunan Erçelebi Kömürde Kadayıf ustalığın kuşaklar boyu devam etmesiyle global bir markaya dönüşen, Erçelebi Kömürde Kadayıfları aynı zamanda Türkiye’nin Kadayıf ustalarını da yetiştiren bir okul statüsündedir.

2018 yılında İstanbul’daki yoğun talebi karşılamak için, İstanbul Beylikdüzünde de Mehmet Erçelebi Kömürde Kadayıf ismiyle satış mağazası açan Erçelebi kömürde kadayıf, Türkiye tatlı sektöründe bir numara olmak adına atılımlarına devam ediyor.

Farkımız kalitemiz ve lezzetimiz sloganıyla üretimine ve satışına Avrupa Cad. 107 Beykent Mah. Beylikdüzü / İstanbul’da da devam eden Mehmet Erçelebi Kömürde Kadayıf  piyasaya iddialı girerek çok kısa zamanda katilesi ve ürün yelpazesiyle, kendinden söz ettirmeyi başardı.

 

    

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.