• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,289 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nazan İşler / Emir Can Yaldız
  • ADRES: Lise 4. Sokak Güneş 2009 Apartmanı Altı No:12/C Yenişehir / Diyarbakır
  • TELEFON: 0 412 502 73 74
  • FAX: 0 412 502 73 74
  • GSM: 0 553 952 73 74
  • WEB SİTESİ: http://www.nazmutfak.com
  • E-POSTA: nazmutfakdiyarbakir@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 / 19:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 / 19:00
SERVİS YERLERİ DİYARBAKIR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Lise 4. Sokak Güneş 2009 Apartmanı Altı No:12/C Yenişehir / Diyarbakır

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Naz Mutfak, açılışından kısa süre sonra kalitesini ispat ederek, Diyarbakır’ın tercih edilen A kalite işletmelerinden biri olmayı başarmış.

Naz Mutfak; bir “anne oğul” başarı öyküsü aslında. Nazan Hanım, yaklaşık 22 yıl Türkiye Yardım Sevenler Derneğinde  gönüllü olarak çalışmış, halen bu çalışmalarına devam ediyor.Ayrıca Diclekent  Madonun işletmeciliğini yaparak, işletmecilik alanında kendini ispatlamış biri. Diclekent  Mado İşletmeciliğinden sonra oğlu Emir Can beyle kendi işlerini yapmak ve kendi markalarını oluşturmak için projelerini yapıp, çalışmaya başlıyorlar. Naz Mutfak; Nazan İşler hanımefendi ve genç girişimci oğlu, Emir Can Yaldızın, tecrübelerinin, emeklerinin ve hayallerinin hayata geçmiş hali…

Emir Can beye, Naz Mutfağın kuruluş hikâyesini soruyorum.

“Ben ve annem düşünce ve tecrübelerimizi birleştirerek çok özel bir konsept geliştirmeye çalıştık. Mutfağımızı planlarken, bu şehrin lezzetlerini en iyi şekilde, sağlıklı bir ortamda profesyonelce misafirlerimize sunmanın planlamasını yaptık. Mekânı açmadan önce hemen her köşesini özel tasarladık. Diyarbakır lezzetlerini misafirlerimize en iyi şekilde sunmak için, Diyarbakır mutfağını gerçekten iyi bilen bayan çalışma arkadaşları bulduk. Bizim için en önemli şey, mutfağımızda yapılan ürünlerin, orijinal, kaliteli ve sağlıklı olmasıdır. Tabi bu kaliteli ürünlerin, nezih bir ortamda, mükemmel bir sunumla misafirlerimize sunulması gerekir. Biz hem göze, hem gönüle, hem de mideye hitap eden ürünler üretiyoruz. Sanırım kısa sürede başarılı olmamızı bu disiplinli ve prensipli çalışmaya borçluyuz” dedi.

Emir Can beyin anlattıkları aslında benimde gözlemlediğim şeyler. Gerçekten özel bir ortam oluşturmuşlar. Yemeklerinden tatma imkânım oldu. Ürün de harika, sunumda. Fiyat konusunu dert etmeyin. Her bütçeye uygunJ

Naz Mutfağın işletmeciliğini Emir Can Yaldız yapıyor. Annesi, Nazan İşler her konuda en büyük destekçisi.

Emir Can Yaldıza bundan sonraki hedeflerini soruyorum.

“Amacımız, Diyarbakır’la sınırlı kalmak değil, birçok şehirde şubeleşmek. Naz mutfak olarak, Diyarbakır’ın Yöresel Ev yemeklerini değişik illere en iyi şekilde taşımak ve tanıştırmak. Çünkü Diyarbakır mutfağı çok zengin bir mutfak. Ayrıca çok yakın bir zamanda toplu yemek dağıtımları için de Yemek İmalat Atölyesi açma planlarımız bulunuyor” dedi.

Diyarbakır yaşıyorsanız veya Diyarbakır’ı gezmek için Diyarbakır’a gitmişseniz, mutlaka Naz Mutfağa uğramanızı ve Diyarbakır ev yemeklerini tatmanızı öneriyorum.  Naz Mutfakta;  içli köfte, örok, meftune, kaburga dolması, mumbar, etli dolma, keşkek, güveç, kavurma ve birçok  değişik yerel tatların yanı sıra, tatlı çeşitleri de var. Trileçe kalbura bastı özellikle istemeniz gereken iki tatlı.

Sakine BARAN /tatlimekanlar.com

                  

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.