• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,674 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sini Baklava
  • ADRES: Acıbadem Caddesi No: 84/A Kadıköy - İstanbul
  • TELEFON: 0 (342) 215 35 52
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07-24
SERVİS SAATLERİ 07-24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

NEDEN SİNİ BAKLAVA

Sini Baklava’nın tercih edilmekteki sebebi, üretim başlanmasında başlıyor. Kullanılan kaliteli ve seçilmiş malzemelerin alınmasından depolanmasına kadar her aşama itina ile yapılır. Ürünün imalatında adeta bir cerrah titizliliği ve büyük bir ekip ile yapılan baklavalar her aşamada baklava ustasının kontolünden geçer.

Aynı titizlik satış aşamasında da devam etmekte olup, baklavanın paketlenmesinde kullanılan ambalaj kağıdından kullanılan spatulaya kadar baklava ile temas eden her şeye özen gösterilmektedir. Her müşterimize güleryüzle hizmet verilen Sini Baklava da her gelen müşterimiz bizim için daimi dostumuz olarak kalmaktadır.

Ürünlerimizi toptan veya perakende olarak alabilirsiniz. Özel günlerde ve Bayramlarda önceden sipariş vererek günlük olarak Gaziantep’den gelen ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hiç bir ürünümüzde katkı malzemesi ve koruyucu malzeme kullanılmamaktadır. Tamamen doğal 1.sınıf ürünler kullanılarak sofranıza ulaştırılmaktadır.

İLKELERİMİZ

Bütün faaliyetlerimizde uluslararası standart ile yasal mevzuat hükümlerine uymak ve çevreye saygılı üretim yapmak, Üretimin her aşamasını gıda güvenliği kurallarına uygun şekilde davranmak Müşteri talepleri doğrultusunda, müşteri beklentisinin de üzerinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini artırmak sürekli mükemmeli hedefleyerek, iyileştirme ve geliştirmeyi benimsemek Çalışanlarımızın motivasyon ve iş memnuniyetini sağlayarak, performansı geliştirmek ve eğitmek.

HEDEFLERİMİZ

Sürekli kendini yenileyen personelini eğiterek geliştiren firmamızın başlıca hedefleri arasında; İmalatını gerçekleştirdiğimiz baklava ve diğer tatlıların üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkartmaktır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik ürünleri üreterek SİNİ BAKLAVA lezzetinden vazgeçmeyen dostlar kazanmaktır. Üretim kalitemiz ile lezzet farkımızın avantajını kullanarak, Türkiye ve dünyanın bir çok noktasındaki firma ve kişilere ulaşabilmek.

Afiyet Olsun…

BAZI ÜRÜNLER

  

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.