• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,812 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Akpa Şavak
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 5.Kısım 47.Yol No:2 ELAZIĞ
  • TELEFON: 0 424 248 30 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.30 - 17.00
SERVİS SAATLERİ 08.30 - 17.00
SERVİS YERLERİ ELAZIĞ

FİRMA HAKKINDA

 

Akpa Şavak Üretim Pazarlama San. Tic. Ldt. Şti. firması olarak şirketleşen firmamız, yıllardır tulum peyniri ve arıcılık üzerine faaliyetlerini sürdürmüştür. Akpa Şavak şirketleştikten sonra marka tescil belgesi, üretim belgeleri, üretim sertifikaları, gıda belgeleri gibi tüm belgeleri alarak standartlara uygun olarak üretim yapmaya başlamıştır.
Tulum Peynirciliğin öncü ismi olan Ak-Pa Şavak yılların bilgi ve birikimini üretmiş olduğu ürünler aracılığı ile tüm halkımıza sunmaktadır. Kaliteliyi ve sağlıklı Tulumpeyniri yemek isteyen, damak tadına düşkün, tüketiciye doğrudan hizmet sunan AKPA-SAVAK kendi üretim tesislerinde Tulum Peyniri üretimi yapmaktadır. Türkiye geneli bayilik ağını her geçengün arttıran Akpa Şavak Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. Yeni bayilere sürekli kapılarını açık tutmaktadır.
Akpa Şavak Doğu Anadolunun el değmemiş dağlarından çiçek toplayan arılardan elldi ettiği hakiki karakovan ve çiçek balını kendi üretim tesislerinde üşleyerek müşterinin damak tadına sunmaktadır. Markalı ve tescilli ürünleri ile Türkiye geneline bayilik ağı ile ürünlerini marketlerdeki raflara koydurarak müşterin hizmetine sunmaktadır.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.