• bilgi@tatlimekanlar.com
  • 0 536 504 97 28

Başlangıç

TATLI MEKANLAR ismiyle, çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren, sektörün öncü işletmeleri tarafından takdirle karşılandık. Bu çalışmanın amacı; piyasada çok sayıda bulunan ama çoğu zaman bilgi kirliliği içeren, sektörel rehberler yerine, kendini ispatlamış ve tüketicinin takdirini kazanmış işletmeleri yayınlayarak, tüketicileri doğru bilgilendirmek, güvenilir ve kaliteli ürünle buluşmalarını sağlamaktır.

İnternet sitemizde yayınladığımız her firma, sektörde kendisini ispatlamış ve ürün güvenilirliği yüksek olan firmalardır. Çalışma arkadaşlarımızın araştırmaları sonucu belirlenen bu firmalar araştırılarak İnternet Sitemizde yayınlanmaktadır. İnternet sitemizde yayınladığımız içerik tamamen hizmet amaçlı ve ücretsizdir.

TATLI MEKANLAR çalışmasının internet sitesine ilave olarak, üç ayda bir yayınlanan matbu baskısı bulunmaktadır.

Matbu baskımız da;

1- Editörlerimizin gezip görerek uygun buldukları firma ve ürünler

2-Türkiye’nin değişik illerinde sektörde başarılı olmuş firmaların, başarı hikayeleri

3-Reklam ve Tanıtım

 

Mart 2017 de yayınlanacak TATLI MEKANLAR Dergisinin ana teması Burma Kadayıf, Baklava ve Künefe dir. Mart 2017 sayımızda, Burma Kadayıf, Baklava ve Künefe hakkında geniş bir içerik ve birçok ilde faaliyet gösteren, alanında kendini ispatlamış Firma Tanıtımları olacaktır.

 

Sizlerin de bu özel çalışmaya katılması, firmanız ve emekle ürettiğiniz ürünlerin, tüketiciye ulaşımında faydalı olacaktır. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

www.tatlimekanlar.com