• bilgi@tatlimekanlar.com

GÖZDEKUTU MATBAACILIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,380 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsa AMANVERMEZ
  • ADRES: Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No:22/A Gözde Kutu Plaza 34218 Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0212 645 55 55 – 58
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-19.30
SERVİS SAATLERİ 08.00-19.30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1973 yılında matbaacılık sektörüne giriş yapmıştır, 1983 yılından itibaren ise karton kutu üzerine yoğunlaşarak, müşteri memnuniyetini esas alan temel ilke ve esaslarımızla hizmet vermeyi sürdürmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten dolayı her geçen gün müşteri portföyümüz genişlemekte ve kendi sektörümüzde söz sahibi olmaktayız. Firmamız, Ulusal ve Uluslararası yaptığı çalışmalarla bilgi ve becerisini kanıtlamıştır.

Bünyemize katmış olduğumuz büküm saplı kağıt çanta yapma makinemizle, sektöre yeni bir soluk getirdik. Makine parkurumuzu daha da genişleterek değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Başta unlu mamülleri ve pastaneler olmak üzere, çikolata, lokum, pişmaniye v.b. sektörlerine hizmet veren firmamız geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, her geçen gün yeni ürünlerle de müşteri portföyünü genişletmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan müşterilerimizle büyük bir aile olarak, birlikte çalışmakta ve her geçen gün firma bünyemize yeni aile bireyleri katılmaktadır.

Bağcılar, Mahmutbey de bulunan, 7.500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızla değerli dostlarımıza hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.