• bilgi@tatlimekanlar.com

GOLD Kervansaray Restaurant / Mardin

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,537 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ümran DİNÇ
  • ADRES: Urfa Caddesi (İş Bankası Karşısı) No: 72 Kızıltepe/Mardin
  • TELEFON: +90 4823136272
  • FAX: +90 482 312 08 06
  • GSM: +90 532 682 72 24
  • WEB SİTESİ: http://www.dincpa.com.tr
  • E-POSTA: info@dincpa.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 / 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 / 21:00
SERVİS YERLERİ MARDİN
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Urfa Caddesi (İş Bankası Karşısı) No: 72 Kızıltepe/Mardin

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Mardin’e her geldiğim de mutlaka ziyaret ettiğim mekânlardan biridir Kervansaray Restaurant.

Hani bazı mekanlar vardır. İçi ve dışı abartılı şekilde süslenmiştir. Koltukları ve masaları özeldir. Ama servis başladığı andan itibaren, o mekana gittiğinize pişman olursunuz. Restoranlara gitmemizin amacı masaya sandalyeye bakmak değil, kaliteli, hijyenik ve nefis yemekleri uygun fiyata yiyebilmektir. Kervansaray Restoran, abartılı olmamakla birlikte güzel tasarlanmış bir mekân. Gösterişsiz, sade ama işinin ehli benzersiz bir işletme. Kervansaray Restoran, sahibi Ümran bey, misafirlerini kendisi karşılıyor, sohbet ediyor. Sonra devreye şef girip siparişleri alıyor. Sipariş alındıktan sonra ziyafet şöleni başlıyor. Önce masanız meze çeşitleriyle donatılıyor. Mekanda çok çeşitli yemekler var. Ama Kervansaray Restoran ile adeta özdeşleşmiş “Teşt” diye mahalli bir lezzet var. Bu lezzetle mutlaka tanışmanızı öneriyorum.

Kervansaray Restaurant ta yiyeceğiniz herhangi bir yemekten,  memnun kalmama ihtimaliniz yok.  Sabahları mükemmel çorbalarla güne başlayıp, günün her saatinde nefis tatları bir arada bulacağınız bir mekan. Her şey düzenli, özenli ve olması gerektiği gibi.

Bu arada Ümran Bey’in kendine özgü kuralları ve prensipleri de var. Yemek tezgâhı ve mutfak, mutlaka çok temiz olmalıdır(abartılı şekilde) ayrıca, kendisi yemekleri tattıktan ve onayladıktan sonra servis yapılabilir. Beğenmediği bir yemeğin misafirlere sunulma ihtimali yok.

Yemeğinizi yediniz. Hemen kalkamazsınız. Damla sakızlı dibek kahvesi içmeden kalkmanıza genellikle müsaade edilmez. Zaten çalışanların yaklaşımları, güler yüzleri sizi daha fazla oturmaya teşvik eder. Hani bazı mekanlar vardır, insanları ve enerjisi ile seni ve içini sımsıcak yapar ve ayrılmak istemezsin, işte Kervansaray Restaurant böyle bir mekan.

Dedim ya, her Mardine geldiğimde yemek yemek için ilk ziyaret ettiğim mekânlardan biridir Kervansaray Restaurant. Bu mekândaki her yemekten tatma imkânım oldu. Favorim Teşt ve Döner mükemmel ötesi diğer ürünler mükemmel…

Kervansaray Restaurant Mardin Kızıltepe’nin en nezih mekanlarından biri. Genellikle yöresel Mardin mutfağından örnekler sunan, Restaurant kaliteli servisi ve lezzetli yemekleri ile müşterilerine güzel zaman geçirtmeyi çok iyi biliyor. Elbette fiyatları da her keseye uygun.

Bu arada sizler içinde bazı yemeklerin resimlerini çektim. Mardin Kızıltepe’ye yolunuz düşerse, Mutlaka Urfa caddesinde(İş Bankası karşısı) bu mekanı bulun. Pişman olmayacaksınız.

Kervansaray Restaurant ; Sabah 07:00 dan akşam 21:00 kadar hizmet veriyor.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.