• bilgi@tatlimekanlar.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,126 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07-24
SERVİS YERLERİ DİYARBAKIR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+4 = ?

VİDEOLAR

  • Burma Kadayıfın Yapılışı
  • Kadayıfçı Sıtkı Usta

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Lise Cad. Çamlıca Değer Apt. Altı B/7(Büyükşehir Belediye Karşısı) Diyarbakır

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1949 yılında Bingöl merkeze bağlı Gürpınar köyünde dünyaya gelen Sıtkı Usta 1967 yılında Diyarbakır’a gelerek dayısının yanında çırak olarak meslek hayatına atılır gerek mesleğe olan merakı gerekse işini iyi yapabilme arzusu ile mesleğin bütün inceliklerini ve lezzetinin sırrını kısa sürede öğrenerek 1968 yılında ilk iş yerini Mardinkapı semtinde 20 metrekarelik bir alanda üretim ve satış yeri kurarak zor şartlar altında meslek hayatına atılan Sıtkı Usta mesleğinde edindiği bilgi, hayatın verdiği tecrübe ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, kaliteden ödün vermeyerek iş yaşamına atılır..Sunduğu enfes damak tadı ile kısa sürede müşteri kitlesi genişleyen Sıtkı usta marka haline doğru hızla yol alır …

kurumsal

Kadayıf sadece cevizli iken Sıtkı Usta kadayıfta ilk kez fıstıkda kullanarak bir ilke imza atar. Müşterilerinden aldığı özgüvenle daha bir çok ilke imza atma hevesiyle çabalarını sürdürerek , sütlü fıstıklı,kaymaklı fıstıklı ,peynirli kadayıf,burma ,düz, çubuk, kadayıfıda burma kadayıfın yanınana ekleyerek gönülerde enfes damak tadı sayesinde taht kurar. 1985 yılında Ofis Ekinciler caddesinde 2.şubesini açar kadayıfın sihirli lezetini daha geniş kitlelere ulaştırma hedefine devam eden Sıtkı Usta 3. şubesini Ofis Gevran caddesinde açarak emin adımlarla büyür. Büyüyen müşteri kitlesi ile beraber 1987 yılında oğullarınıda yanına alarak mesleğin inceliklerini,deneyim ve iş tecrübesini onlarla paylaşır. 1998 yılında Ofis Askerlik şubesi civarında yeni bir şube açarak oğullarıyla birlikte, sunmuş olduğu kalite ve damak tadına devam eder.
Ardında genişleyen müşteri kitlesine daha iyi bir hizmeti ilke edinen Sıtkı Usta ve oğulları Diyarbakır’da Meşhur Diyarbakır Kadayıfı lezzetinin yanına Hatay künefeside ekleyerek ürün yelpazesini dahada genişletir. 2009 yılında şehrin yeni yerleşim alanlarından Diclekent bulvarında bir şube daha açarak ilk günkü amatör heyecanla hizmet kalitesine devam eder . Bugün gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ismini altın harflerle kazıyan Sıtkı Usta kadayıfı dünyaya tattırmaya devam ediyor.

http://www.kadayifcisitkiusta.com/

şube 1  şube-2

ŞUBE-3               37b

43b

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Kemal demir 14 Aralık 2016 21:16 CEVAPLA

    Diyarbakırdaki tatlıcılar arasında tek geçerim. Burma kadayıfa zaten diyecek birşey bulamıyorum. Diyarbakıra giderseniz mutlaka uğramanızı tavsiye ediyorum.